Vánoční kamion

Vánoční kamion

VÁNOČNÍ COCA COLA KAMION

Událost nejen PRO DĚTI pořádá Coca-Cola s Městským kulturním střediskem Tachov

na náměstí Republiky v Tachově

Program: bez vstupního poplatku

  • 13:00 příprava
  • 16:00 začátek programu
  • 16:30 příjezd vánočního kamionu
  • 18:00 -20:00 ukončení dle zájmu
  • odjezd z náměstí

 

MKS Tachov upozorňuje na uzavírky komunikací za účelem konání kulturní akce:
3.12. * 15-20 hod. * Husitská ul., proluka K Náměstí, náměstí, ul. B. Němcové - COCA COLA kamion
5.12. * 15-20 hod. * Husitská ul., proluka K Náměstí, náměstí, ul. B. Němcové - ČERTOVÁNÍ

Termín:začátek sobota 03. prosinec 2022 od 16.00 hod
konec sobota 03. prosinec 2022 do 19.00 hod
Typ události:Představení
Vstupné:0
bez vstupního poplatku
Kde:Městské kulturní středisko Tachov náměstí Republiky 85, Tachov 34701
GPS: 49.79497910N, 12.63298607E
Kontakt:tel: 774744817
email: wankova@mkstc.cz
Oficiální web:

Vánoční kamion Coca-Cola přiveze kouzelný zážitek do Tachova

Zase se obyvatelé Tachova dočkají ikonického vánočního kamionu Coca-Cola, který na náměstí Republiky přiveze kouzlo vánočních svátků. Vánoční kamion se vrací po třech letech a navštíví přes 50 míst v Čechách a na Slovensku. Pro návštěvníky je připraven bohatý sváteční program, ve kterém si to své najdou všichni bez rozdílu věku.

Věděli jste, že Coca-Cola kamiony jsou už více než 30 let jedním ze symbolů přicházející vánoční sezony? Pojďte si nyní užít tento zážitek i vy. Návštěvníci speciálního svátečního odpoledne s doprovodným programem se mohou těšit na Santa Clause se skřítky, na Coca-Cola Food Truck s výborným horkým nealko punčem z FuzeTea nebo vánočním nápojem Coca-Cola se skořicí a na sladké či slané občerstvení. Nebudou chybět ani vánoční koledy a další nezapomenutelné zážitky. Program bude začínat v 16 hodin a Santa Claus se zdrží až do 18:00. Poté zase vyrazí dál.

Kamiony letos kromě atmosféry Vánoc přivezou do měst i akci „Kouzlo darovat", v jejímž rámci se Coca-Cola spojila s Červeným křížem, aby pomohla lidem v nouzi. „Coca-Cola kamiony se staly i u nás oblíbenou tradicí, která přináší do měst vánoční kouzlo. Vánoce si vždy najdou cestu, aby spojily rodiny, přátele, a dokonce i neznámé lidi v těchto svátečních časech. Prostřednictvím Červeného kříže i letos obdarujeme jejich klienty, aby pro ně svátky byly radostnější," říká Veronika Němcová, ředitelka komunikace a společenské odpovědnosti

Coca-Cola pro ČR a SR.

Za každou objednávku jídla a pití či nákup vánočních předmětů daruje Coca-Cola tržbu Červenému kříži. Návštěvníci na místě pak uvidí díky speciální LED obrazovce aktuálně vybranou částku z útrat za občerstvení a vánoční předměty i to, jak suma postupně roste. Celkově Coca-Cola, společně s účastníky akce, věnuje Červenému kříži 1 000 000 korun.

Nenechte si tuto magickou událost ujít a dorazte

Buďte informováni

Chcete mít nejnovější informace o tom co se děje? Nevíte kam za kulturou?
Registrujte se, my vás budeme informovat.

Stiskem tlačítka „Registrovat" souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů.

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: infocentrum@mkstc.cz nebo telefonu: +420 374 630 001

© 2015 Městské kulturní středisko Tachov, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem Městské kulturní středisko Tachov, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.